Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

 

Osallistujat ja Tulokset

 

Suoritusaikataulu PDF -muodossa.

Suoritusaikataulu valokuvana.

 

Tulokset SPL:n virallisilta sivuilta TÄSTÄ ... tai taulukossa alla.

 

 

 

 

 

 

Kat.nro Ohjaaja Koirannimi + koiranet -linkki Alaosasto
1 TUUKKA NIKOLA ESTRELLEST VON VESTOR SPL-Etelä-Uusimaa ry
2 SIRPA AUTIO LYNXFELSEN ARFA SPL-Forssa.ry
3 ANU MANNINEN AISSAN HIPSTERI SPL-Helsinki ry
4 PIRJO NISKANEN SUDENMAAN HAKA SPL-Helsinki ry
5 JARI KANTOLUOTO GRAUENFELD PRAGO SPL-Itä-Helsinki ry
6 HEIDI ALANEN THIARCO JUSTIINA SPL-Itä-Pirkanmaa
7 ELISA JETSONEN THIARCO HETSONEN SPL-Itä-Pirkanmaa
8 JUKKA KIVISTÖ QUICKBUG APEP SPL-Itä-Pirkanmaa
9 MARI SYVÄNEN THIARCO INCOGNITO SPL-Itä-Pirkanmaa
10 TERHI HÄMÄLÄINEN JAMOSCH HAZEL SPL-Kanta-Häme ry
11 LASSE KUUSELA YUMBONE'S ABITABOVE SPL-Kanta-Häme ry
12 ANTTI AHTOLA FLUSS-STRAND BLACK JUAN IBENEZ SPL-Keski-Karjala ry
13 RIIKKA BYCKLING DARRA WOLKAR SPL-Kotka ry
14 TUIJA HAUTALA FLUSS-STRAND LUGUS SPL-Kotka ry
15 KATJA KUKKA-HUOVINEN FELIX WOLKAR SPL-Kotka ry
16 HARRIET LÄIKE XORRO VOM SMARAGDWALD SPL-Kotka ry
17 TONI SILVENTOINEN HUGO VON DER YEZO SPL-Kotka ry
18 TOMMI VANHALA IGGY Z MEDVEDEJ DOLINY SPL-Kotka ry
19 JYRKI TOLJANDER NOBLETIC'S YLL SPL-Kotka ry
20 VILLE HATAKKA NOBLETIC'S YLLÄTYS SPL-Kuopio ry
21 JUSA KOIVISTO LYNXFELSEN AREK SPL-Länsi-Häme ry
22 MARI KOIVISTO LYNXFELSEN AQVA SPL-Länsi-Häme ry
23 JANNE SAARI DIEGO WOLKAR SPL-Länsi-Uusimaa ry
24 MINNA TERO JAMOSCH HANNIBAL SPL-Länsi-Uusimaa ry
25 JUSSI HAKOMÄKI BACTEROIDES GORRI SPL-Merenkurkku ry
26 RAY SILANDER ANTON VOM BÜSCHAUER FORST SPL-Merenkurkku ry
27 JARNO PÄÄKKÖNEN RUSKAMÄEN OTSO SPL-Nurmijärvi ry
28 MINNA KYLLÖNEN SISSINHEIMON RENTO REGINA SPL-Nurmijärvi ry
29 JAANA NYMAN LYNXFELSEN AYHAN SPL-Nurmijärvi ry
30 VIRPI SKURAS IRGO Z KRAJE HUSITU SPL-Nurmijärvi ry
31 RIIKKA VEIKKANEN TROYEN'S EHKÄ SUN SPL-Röykkä ry
32 GABRIEL WALLER AUFGEWECKT HAWK SPL-Röykkä ry
33 MINNA JUTILA AIRASUDEN BOSS SPL-Oulu ry
34 PÄIVI HASSINEN NOMAZWINGER RAUHA SPL-Pohjoiskarjala ry
35 ANU LAAKSOLEHTO BACTEROIDES JABO SPL-Saimaa ry
36 JANI HILTUNEN EVERGREY'S GUSTI SPL-Savo-Karjala ry
37 ESKO BRUNILA SOOTTOE'S GRAUSAM SPL-Turku ry
38 RISTO KIVELÄINEN SARI V.H. ZUIDPARK SPL-Turku ry
39 ARI-PEKKA SALMINEN RIIVIÖ SPL-Turku ry
40 SANNA FÄLT LEGOLAS D'HERRERA DEL ALCANTARA SPL ry
41 RIA HURSI-MÄENPÄÄ SALLA SPL ry
42 JUKKA SALKOSALO BRASKO SPL ry
43 PIRJO LASTIKKA AIRASUDEN FERRO SPL-Pietasaarenseutu ry

 

 

 

Evästeet

Tämä sivusto käyttää evästeitä tallentaakseen tietoja koneellesi.

Hyväksytkö evästeiden käytön?